Tkané poťahové látky

Tkané poťahové látky sú stále obľúbené poťahové materiály na sedačky. Či už hovoríme o žinilkách, gobelínoch, vrecovinách alebo iných druhoch látok, všetky sa skvelo hodia na sedací nábytok. Aj napriek technologickému pokroku, vývoju nových materiálov a výrobných procesov, patria tkané poťahové látky stále medzi najobľúbenejšie poťahové materiály na sedačky. Či už hovoríme o žinilkách, gobelínoch, vrecovinách alebo iných druhoch látok, všetky sa skvelo hodia na sedací nábytok. Klasické tkané poťahové látky sú skvelou náhradou za váš starý poťah, moderné vzory a trendové farby navyše oživia váš interiér.
UPOZORNENIE: Všetky poťahové látky sú nafotené profesionálom, avšak v závislosti od nastavenia monitora sa môžu jednotlivé farby líšiť od skutočnosti.

Aragon

Poťahová látka Aragon je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 12 farbách.

viac informácií
Chantall

Poťahová látka Chantal je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 20 farbách.

viac informácií
Roxy

Poťahová látka Roxy je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 15 farbách.

viac informácií
Tissus

Tkaná látka Tissus z polyesterového high-tech vlákna pre nábytkársky a čalúnický priemysel s vysokou odolnosťou aj pre náročné použitie. Tkaná látka Tissus ponúka škálu 12 farieb..

viac informácií

Mikrovlákno

Mikrovlákno je textilná látka vytvorená z umelých vlákien. Je veľmi príjemná na dotyk, ktorý pripomína pravú prírodnú kožu. Mikrovlákno je priedušná poťahová látka, na dotyk teplá a suchá, preto sú ním čoraz častejšie potiahnuté čalúnené postele a sedačky. Vyrába sa s matným i lesklým povrchom. Sedačky vyrobené s poťahom z mikrovlákna je odolná voči poškriabaniu, skrčeniu, má dlhú životnosť a ľahkú údržbu.
OŠETRENIE: Fľaky po tekutine a jedle odsajeme a môžeme ich vyčistiť handrou namočenou vo vode s čistiacim prostriedkom.

Bruss

Látka Bruss je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Poťahová látka Bruss ponúka škálu 8 farieb.

viac informácií
Grand

Látka z mikrovlákna Grand pre nábytkársky a čalúnický priemysel so zníženou horľavosťou. Mikrovlákno Grand ponúka škálu 15 farieb.

viac informácií
Meda

Látka Meda je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Poťahová látka Meda je dostupná v 16 farbách.

viac informácií

Mikroplyš - poťahová látka na sedacie súpravy

Mikroplyš (teflónová látka) je poťahová látka vyrobená z krátkych syntetických vlákien so špeciálnou teflónovou úpravou nalepených na podkladovú látku. Výhodou týchto látok je pestrá ponuka farieb, vysoká odolnosť, rôzne špeciálne úpravy a štandardne ľahko čistiteľný povrch. Mikroplyš je mäkký a príjemný na dotyk. Nábytok z teflónu je odolný proti oderu, neprepúšťa vodu ani mastnotu, je ľahko udržiavateľný a odpudzuje prach, čo ocenia najmä alergici. Okrem použitia v domácnosti môžete niektoré látky so špeciálnou úpravou použiť aj vo verejných priestoroch, ako sú napr. reštaurácie, hotely a pod.
Vysoká farebná stálosť na svetle je zaručená kvalitným prefarbením jednotlivých vlákien flocku a spĺňa tak aj tie najprísnejšie normy kladené automobilovým priemyslom s dlhoročnou odolnosťou voči intenzívnemu UV žiareniu bez akejkoľvek straty farebnej kvality.
UPOZORNENIE: Všetky poťahové látky sú nafotené profesionálom, avšak v závislosti od nastavenia monitora sa môžu jednotlivé farby líšiť od skutočnosti. Vzorkovník je vo výrobe k nahliadnutiu.

Anfora

Látka z kategórie mikroplyš (syntetický semiš, flok) Anfora je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Poťahová látka Anfora ponúka pestrú škálu farieb.

viac informácií